pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 27 listopada 2020
  • 26 grudnia 2020
  • wyświetleń: 8348

[WIDEO] Album "Białe święta" z kolędami i pastorałkami

6 grudnia do sprzedaży trafiła wyjątkowa świąteczna płyta duetu Singing and Dancing DUO Performance zatytułowana "Białe Święta. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki". Dla naszych czytelników mamy do wygrania kolejny egzemplarz albumu!Singing & Dancing Duo Performance to taneczno-muzyczny projekt Piotra Karzełka z Golasowic (baryton) i Moniki Biederman-Pers (sopran) z Krakowa. Duet w swojej twórczości skupia się na muzyce operetkowej, musicalowej oraz przebojach muzyki filmowej.

Na płycie "Białe święta" znajdzie się 21 najpiękniejszych polskich utworów w aranżacji muzycznej kompozytora Roberta Kanaana. Utwory te od wieków śpiewano w domach, przekazując w ten sposób kolejnym pokoleniom wiarę, tradycję i kulturę. Zebrane razem tworzą niezwykle harmonijną kompozycję, łączącą ze sobą zarówno tradycyjne, jak i współczesne folkowe brzmienia, nadające płycie ponadczasowy charakter.

Kolejne utwory z albumu ukazują się w serwisie YouTube. 12 i 15 grudnia miały swoją premierę "Lulajże Jezuniu" i "O święta noc". Następnie ukazała się pastorałka "Skrzypi wóz".

- Efekty naszej pracy można usłyszeć i oglądać na kanale Singing & Dancing Duo Performance w serwisie YouTube, który powstał wiosną 2020 roku, kiedy ze względu na sytuację epidemiczną wszyscy byliśmy zmuszeni do pozostania w domach. Na kanale można wysłuchać coverów utworów ze znanych wszystkim filmów animowanych takich jak "Kraina Lodu", "Calineczka", "Zaplątani", ale także operetek takich jak m.in. "Mister Brown" z operetki Bal w Savoyu Paula Abrahama czy "Wszystkie damy są piękniejsze" - mówią wykonawcy.

Singing and Dancing duo performance, białe święta
Płyta "Białe święta" · fot. materiały prasowe


W serwisie YouTube możemy także posłuchać utworu mikołajkowego "Oczekiwanie na Mikołaja" z teledyskiem, w którym wystąpił duet Piotra Karzełka i Moniki Biederman-Pers.Album "Białe święta" można kupić w salonach muzycznych i na stronie internetowej duetu: duoperformance.pl/formularz/

Płyta jest dostępna również stacjonarnie w kilku lokalnych punktach:
  • Kwiaciarni Retro Ula Ogierman w Pielgrzymowicach,
  • Kwiaciarni Aga w Golasowicach,
  • Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Golasowicach,
  • Restauracji Pielgrzymówka - płytę można zakupić podczas składania zamówień na catering i jedzenia na dowóz,
  • Sklepie u Renii w Golasowicach,
  • Sklepie u Róży w Bziu,
  • a także w Krakowie, w Kwiaciarni Protea oraz Profesjonalnym Salonie Strzyżenia Psów "Le Chien".


Zaczaruj swój dom na święta wyjątkową muzyką. Kupując płytę, wspierasz działalność zespołu i pomagasz mu się rozwijać. Wydawnictwo portal pless.pl objął swoim patronatem.

Singing and Dancing duo performance, białe święta


Konkurs

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.