pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 22 października 2020
  • 25 października 2020
  • wyświetleń: 5733

[SONDA] Czy mieszkańcy Pszczyny poczuli już smog?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Smog to poważny problem, z którym walczymy od lat. Zwykle daje o sobie znać już od pierwszych, chłodniejszych dni jesieni i towarzyszy nam do wiosny. Czy w tym roku będzie tak samo uciążliwy jak w ubiegłych sezonach grzewczych? Może się wydawać, że świadomość mieszkańców na temat zagrożeń wynikających z oddychania zanieczyszczonym powietrzem rośnie. Nie spodziewajmy się jednak cudów. Tym bardziej, że problem skomplikuje się przez panującą pandemię.Pierwsze zimne dni, a z nimi pierwsze niekorzystne pomiary - smog już panoszy się w Pszczynie i jej okolicach. Choć w tym roku może nie być naszym największym problemem, nie zapominamy, że nasze miasto wciąż jest najbardziej zanieczyszczone w Europie.

Rozpoczął się sezon grzewczy, a więc ruszamy z nowym wideo-cyklem "Antysmogowa Pszczyna", w którym będziemy sprawdzać jakość powietrza w mieście. Dowiemy się też jaka jest relacja między smogiem a koronawirusem czy jak zmniejszyć wpływ zanieczyszczeń na nasze zdrowie.

Ela, ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.