Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 808

Estetyczne oraz bardzo wytrzymałe komponenty metalowe dzięki cynkowaniu ogniowemu


Materiał partnera:

Praktycznie każda firma szuka coraz wymyślniejszych sposobów na to, jak dotrzeć do odbiorców ze swojej grupy docelowej. Ekspozycja w miejscach publicznych pozwala osiągnąć zamierzony cel, pod warunkiem że nośniki ze sloganami czy logiem są naprawdę doskonale widoczne. Duża, kilkumetrowa flaga reklamowa niewątpliwie jest w stanie zapewnić właściwy efekt. Ale nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na postawienie odpowiednio wysokiego masztu przed swoją siedzibą. Odpowiedzią branży reklamowej stały się specjalne, składane konstrukcje o szerokim zastosowaniu.

Efektowne, przenośne i stabilne. Wysokie maszty reklamowe z flagami nie muszą być przytwierdzone na stałe


Powiewające na wietrze flagi reklamowe skutecznie zwracają na siebie uwagę potencjalnych klientówRuch, kreatywnie skomponowane kolory, a nawet słyszalny dźwięk targanego podmuchami materiału. Nie ma wątpliwości, że banery reklamowe na masztach oddziałują na więcej niż jeden zmysł pozostających w pobliżu osób. Dzięki temu łatwiej o zdobycie ich zainteresowania, a w konsekwencji utrwalenie przekazu marketingowego oraz zbudowanie świadomości marki. Im więcej odbiorcy mają do czynienia z nośnikami promocyjnymi, tym większe prawdopodobieństwo że w końcu zdecydują się wypróbować pokazywane produkty czy usługi. Konsumenci podświadomie wybierają te firmy, które wydają im się znajome - nawet jeśli nie byli wcześniej ich klientami. Eksperci z EXACT podkreślają, że flagi reklamowe służą bardziej do kreowania określonego wizerunku niż działań sprzedażowych. Nie sposób oczekiwać, że ktokolwiek rzuci wszystko i pobiegnie na zakupy albo zadzwoni do fachowca tylko pod wpływem efektownego baneru. Można za to liczyć na zapisanie się w świadomości potencjalnego klienta, który przypomni sobie o firmie kiedy pojawi się konkretna potrzeba - już w momencie dokonywania wyboru.

Przenośny maszt reklamowy może się rozkładać nawet na 5 metrów i wytrzymywać wiatr o sile

7

Ustaliliśmy już, dlaczego warto eksponować flagę swojej marki w przestrzeni publicznej. Nie sposób tego zrobić bez wysokiego słupa, na którym się ją wywiesi. Tutaj bardzo ciekawym rozwiązaniem - idealnym zwłaszcza dla branż sezonowych - będą maszty teleskopowe. Wykonuje się je zazwyczaj z anodowanego aluminium, co przekłada się na ich wysoką trwałość i wytrzymałość. Całość waży kilkanaście kilogramów, jeszcze przed dociążeniem podstawy piaskiem bądź wodą. Konstrukcja nie jest zatem szczególnie wymagająca do rozstawienia nawet przez jednego pracownika, a już po ustabilizowaniu okazuje się niemal nie do wywrócenia. Tego rodzaju nośniki pozwalają efektownie reklamować firmę za pomocą flag praktycznie w każdych okolicznościach. Od rodzinnego festynu, przez imprezy sportowe albo parki, aż po plażowe kąpieliska. Przechowywanie i transportowanie przenośnego masztu teleskopowego z flagą i pozostałymi elementami też nie powinno sprawiać nadmiernych trudności. Po złożeniu "kurczy się" z 5 do 1,61 metra, nie wymaga zatem wiele przestrzeni magazynowej.