Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 22 września 2020
  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 83097

Stracili córkę w tragicznym wypadku. Rodzina prosi o pomoc

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

11 września na drodze S-3 pod Polkowicami doszło do tragicznego w skutkach wypadku (pisaliśmy o nim tutaj). Czteroosobowa rodzina z powiatu pszczyńskiego została uwięziona w kompletnie rozbitym samochodzie, który znalazł się pomiędzy dwoma ciężarówkami. Niestety lekarzom nie udało się uratować 13-letniej dziewczynki, która odniosła najpoważniejsze obrażenia. Teraz w internecie zorganizowana została zbiórka pieniędzy dla poszkodowanej rodziny.

Tragiczny wypadek odebrał im dziecko. Rodzina prosi o pomoc
Tragiczny wypadek odebrał im dziecko. Rodzina prosi o pomoc · fot. 112Polkowice


- Chyba nigdy nie byliśmy rodziną, jakich wiele. Od lat szarpaliśmy się z życiem... jednak w ostatnich dniach los się okazał dla nas bezlitosny. Odebrał nam dziecko - pisze pani Bernadeta.

Małżeństwo z powiatu pszczyńskiego miało dwie ukochane córki: 13-letnią, zdrową, zawsze wspierającą Karolinkę oraz 9-letnią Zosię. W 9. miesiącu życia młodsza córeczka z nieznanych przyczyn zatrzymała się w rozwoju. Przestała chodzić, mówić, zachorowała na padaczkę. Rodzice wykonali badania, ale nie usłyszeli diagnozy. Rehabilitowali Zosię, ze wszystkich sił starając się przywrócić jej sprawność.

- Kilka dni temu wracaliśmy z turnusu rehabilitacyjnego. Wydarzył się wypadek, którego zupełnie nie pamiętam. Mąż leży w szpitalu z ciężkimi obrażeniami głowy, Zosia doznała poważnego złamania nogi. Dla mnie liczy się tylko jedno: moja Karolinka nie żyje - pisze mama dziewczynek. - Nigdy nie prosiłam o pomoc obcych ludzi i teraz też nie potrafię tego zrobić. Nie umiem powiedzieć: pomóżcie, bo nie wiemy, jak to przetrwamy. Przyjaciele mówią, że powinnam. Kwota, którą tu podaję, jest orientacyjna. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczymy na życie, dalszą rehabilitację i sprzęt do niej potrzebny - nie wiem, kiedy mój mąż będzie zdolny wrócić do pracy.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.