Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 5005

Widziałeś nietrzeźwego kierowcę w pobliżu McDonald's? Zgłoś to policji

Policja poszukuje świadków, którzy 10 września ok. godz. 21.05 na ul. Górnośląskiej w Pszczynie, w rejonie restauracji McDonald's, byli świadkami kierowania granatowym samochodem marki Skoda Octavia przez mężczyznę będącego w stanie nietrzeźwości.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie prowadzi postępowanie w sprawie kierowania samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło 10 września ok. godziny 21.05 na ul. Górnośląskiej w Pszczynie, w rejonie restauracji McDonald's. Mężczyzna poruszał się samochodem Skoda Octavia typu combi, koloru granatowego.

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby mogące pomóc w sprawie, a w szczególności kobietę i mężczyznę w wieku ok. 30 lat, którzy widzieli całe zajście. Mundurowi proszą o kontakt z prowadzącym sprawę asp.szt. Andrzejem Uliaszem, pod nr telefonu 47 85 522 96.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.