Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 640

Pożyczka zamiast leasingu operacyjnego?

Materiał partnera:

Jak sfinansować nabycie samochodu, motocykla czy skutera, gdy tradycyjny leasing nie jest dobrym rozwiązaniem? Dostępnych jest kilka możliwości finansowania. Jedną z ciekawszych dla przedsiębiorców jest pożyczka leasingowa.

Pożyczka zamiast leasingu operacyjnego?


Pożyczka na finansowanie twojego samochoduGdy przedsiębiorca potrzebuje alternatywy dla klasycznego leasingu, to warto sprawdzić ofertę pożyczki leasingowej. Produkt tego typu dostępny jest na platformie Multirent. Każdy zainteresowany w kilka chwil może skorzystać z dostępnego na stronie kalkulatora i sprawdzić ogólne parametry finansowania. Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy w przypadku finansowania środków transportu w formie pożyczki to wyjątkowo długi dostępny okres finansowania. Pożyczki są udzielane nawet na 8 lat, daje to okres finansowania dłuższy o 3 lata, niż ma to miejsce w przypadku leasingu operacyjnego. Dzięki temu można znacznie obniżyć wysokość comiesięcznej raty.

4 kroki do sfinalizowania umowyDo wzięcia pożyczki leasingowej w Santander Consumer Multirent nie trzeba nawet wychodzić z domu. Procedura jest bardzo prosta, a każdy przedsiębiorca zyskuje pełne wsparcie konsultantów Multirent na każdym etapie.

  • Pierwszym krokiem jest inicjacja kontaktu z firmą. Można zrobić to poprzez prosty formularz kontaktowy lub po prostu zadzwonić na infolinię.
  • W drugim kroku następuje kontakt ze strony pożyczkodawcy, składany jest wniosek, omawia się też istotne szczegóły pożyczki.
  • Decyzja i umowa to trzeci krok.
  • W czwartym kroku można cieszyć się już wybranym środkiem trwałym.


Pożyczka leasingowa to bardzo dobry produkt do finansowania środków trwałych kupowanych w ramach transakcji nabycia wewnątrz wspólnotowego. Często pożyczką finansuje się też samochody o DMC do 3,5 tony z polskich salonów i komisów. Okazuje się, że pożyczki leasingowe dostępne w Santander Consumer Multirent to bardzo elastyczna forma finansowania. Klienci cenią sobie finansowanie samochodów i sprzętu używanego oraz możliwość wydłużania okresu spłaty.