Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 15 maja 2020
  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1225

Zaskakujące Indie Południowe: e-spotkanie z rodziną podróżników

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze online. Tym razem Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk zabiorą nas do magicznych i wielobarwnych Indii. Transmisja na żywo odbędzie się 3 czerwca o godzinie 19.00 na facebookowym profilu biblioteki.

Szewczykowie
Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie wspólnie odwiedzili już 40 krajów · fot. kasai.eu


Podczas tego fascynującego spotkania dowiemy się czy w Indiach faktycznie jest brudno, gdzie szukać najpiękniej ubranych kobiet, jaka herbata smakuje najlepiej i czy koleje indyjskie są takie koszmarne, jak czasem wyglądają na zdjęciach.

Goście pawłowickiej bblioteki, Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie to rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek - programista i Kasia - właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. We trójkę zobaczyli już 40 krajów na 4 kontynentach. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat, opisując swoje podróże na blogu kasai.eu od 2009 roku. Starają się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie.

Kasai
Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie wspólnie odwiedzili już 40 krajów · fot. Kasai.eu


Spotkanie będzie można oglądać na facebookowej stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach.

Więcej o podróżniczej pasji gości można przeczytać na stronach:
kasai.eu/
Slajdy i wystawy - kasai.eu/wydarzenia/
Facebook - www.facebook.com/kasai.eu
Instagram - instagram.com/kasai.eu/

Spotkanie podróżnicze

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.