Reklama

Najnowsze

  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 14521

[FOTO] Wypadek na granicy Woli i Międzyrzecza. Interweniował LPR

W czwartek, 28 maja około godziny 15:00 przy granicy Woli i Międzyrzecza na ul. Kopalnianej doszło do zdarzenia drogowego. Samochód dostawczy wypadł z drogi i wjechał do rowu. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym m. in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Wypadek przy granicy Woli i Międzyrzecza - 28.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zgłoszenie brzmiało bardzo poważnie, więc równolegle do naziemnego zespołu ratownictwa medycznego, zadysponowano śmigłowiec ratunkowy. Poszkodowany, który początkowo był półprzytomny, doszedł do siebie po kilkunastu minutach. Trafił karetką do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Śmigłowiec powrócił do bazy w Kaniowie.

Wstępnie wiadomo, że kierowca dostawczego Forda doznał ataku padaczki i to przyczyniło się do zdarzenia drogowego. Czynności wyjaśniające przejęli policjanci z Bierunia, bowiem zdarzenie zaistniało bezpośrednio na podległym im terenie. Pszczyńscy policjanci po przekazaniu miejsca zdarzenia wrócili do swoich czynności.

sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj