Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 2160

[WIDEO] Zespół Chłodno wydał singiel promujący nadchodzącą płytę

Na konto zespołu Chłodno wpadł niedawno trzeci singiel zapowiadający ich nadchodzącą płytę, która ukaże się 1 czerwca. Posłuchajcie!Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami.

Na swoim koncie mają wydane trzy single, które są zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, która ukaże się już 1 czerwca. Trasę koncertową, którą sami zorganizowali. Wywiad oraz koncert w "Czwórce" Polskiego Radia oraz koncert na "Sofar Sounds Katowice". Chłodno zostało wybrane do projektu "My name is new" wytwórni Kayax.

Premiera płyty 1 czerwca - już dziś zamów preorder! Aby zamówić preorder płyty wystarczy zgłosić się przez formularz.

Zachęcamy do obserwowania zespołu w mediach społecznościowych:

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.