Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 25 lutego 2020
  • wyświetleń: 1328

Materac kieszeniowy czy multipocket

Materiał partnera:

Wybór idealnego materaca do swoich potrzeb nie jest trudny w dzisiejszych czasach, a różnice pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami materiałowymi i technologiami produkcji powinny być czytelnie przedstawione nawet amatorom. Internet poprzez strony zakupowe producentów materaców sypialnianych daje dzisiaj każdemu poszukującego własnego łóżka czy samego materaca nieograniczone możliwości komponowania, modyfikowania i aranżowania rozmaitych rozwiązań, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego projektu - zarówno pod względem technologii i surowców jak i ceny końcowej produktu.

Materac kieszeniowy czy multipocket


Co lepsze - materac kieszeniowy czy multipocket?Decydując się na materac 130x200 zakupiony bezpośrednio od producenta, zaoszczędzić można sporo pieniędzy lub zainwestować te środki w wybór materaca o nieco wyższym standardzie wykonania. Przykładowo dla klienta decydującego się na materac kieszeniowy w salonie stacjonarnym, ten sam zakup online bezpośrednio u producenta może w podobnej cenie dać możliwość nabycia materaca o wyższych parametrach - wykonanego w technologii Multipocket.

Chociaż technologicznie i cenowo różnica nie jest powalająca, to dla samego użytkowania i komfortu płynącego z użytkowania danego materaca, technologia Multipocket znacząco usprawnia rozwiązania znane i cenione przez dotychczasowych użytkownikach w podstawowych wersjach kieszeniowych. Zamknięcie każdej sprężyny wewnętrznej materaca w osobnej kieszeni sprawia, że materac 130x200 wykonany w ten sposób jest znacznie dłużej trwały - zachowuje swoje wysokie parametry elastyczności i plastyczności przez wiele lat, natomiast same formatki sprężyn są wtedy lepiej zabezpieczone i powinny skutecznie działać przez więcej niż dziesięć lat.

Znaczenie konserwacji, czyszczenia i przechowywaniaPrzy prawidłowej konserwacji i czyszczeniu, przekładaniu oraz wentylowaniu materaca zgodnie z wytycznymi producenta - modele Multipocket mogą z powodzeniem zachowywać swój ergonomiczny kształt oraz pełną funkcjonalność przez ponad dekadę, na co modele podstawowych kieszeniowych materaców raczej nie mogłyby sobie nigdy pozwolić.