Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 6545

Samochody parkują na chodniku wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie

Jedna z naszych czytelniczek zaalarmowała redakcję o samochodach parkujących na chodniku wzdłuż ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Sytuacja miała miejsce w miniony piątek. - Czy dzieci wracające ze szkoły muszą omijać samochody wychodząc na ulicę? - dopytuje o bezpieczeństwo pieszych.

Do czego służy chodnik w Pszczynie
Samochody parkują na chodniku wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie. · fot. Edyta


Autorka zdjęć nie jest pierwszą osobą, która zwraca uwagę na samochody zaparkowane na pszczyńskich chodnikach. Niestety takie sytuacje nie należą do rzadkości. Tym razem taki obraz można było zaobserwować na chodniku wzdłuż ulicy Skłodowskiej-Curie, gdzie pozostawiono trzy pojazdy.

Do czego służy chodnik w Pszczynie
Samochody parkują na chodniku wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie. · fot. Edyta


Nasza czytelniczka zaznacza, że w chwili, gdy zaparkowane samochody były ustawione na chodniku, po drugiej stronie ulicy, kilkanaście metrów dalej były wolne miejsca na parkingu.

O sprawie parkowania na chodniku wzdłuż ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Pszczynie powiadomiona została również Komenda Powiatowa Policji.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.