Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 20 lutego 2020
  • wyświetleń: 1566

Włącznik światła na pilota - jak sterować oświetleniem bezprzewodowo?

Materiał partnera:

Komfort i wygoda wyznaczają trendy zarówno w elektronice, jak i każdej innej branży. Chcemy, by przedmioty, których używamy, zapewniały nam wygodę i wyręczały nas w wielu czynnościach.

Włącznik światła na pilota - jak sterować oświetleniem bezprzewodowo?


Z tego powodu producenci elektroniki starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarczyć im produkt, który wyręczy nas z nużących, codziennych czynności.

Bezprzewodowy włącznik światła, czyli jak z fotela zaświecić lampę?Wracamy z pracy i jesteśmy zmęczeni jak nigdy. Szef ciągle miał do nas jakieś pretensje i dodatkowo dostaliśmy masę pracy na dzień jutrzejszy. Jedyne, o czym marzymy, to o fotelu i książce. Wchodzimy z impetem do mieszkania, rzucamy torbę w kąt i szybko zasiadamy w fotelu, łapiąc przy okazji ulubioną książkę. Kiedy usadowiliśmy się wygodnie, orientujemy się, że trzeba jeszcze wstać i zaświecić światło.

Jest to oczywiście hipotetyczny scenariusz, ale bardzo często jest tak, że chcemy być wyręczani z prostych czynności, ze względu na duże zmęczenie. Pomimo tego, że wstanie z fotela, by włączyć światło, nie jest wyjątkowo ciężką pracą, to jednak wolelibyśmy, żeby ktoś zrobił to za nas.

Z pomocą przychodzi bezprzewodowe sterowanie oświetleniem. Dzięki niemu mają pod ręką pilot, jesteśmy w stanie sterować oświetleniem w całym domu.

Jak podłączyć bezprzewodowy włącznik światła?
Podłączenie prostego bezprzewodowego włącznika jest na tyle łatwe, że poradzi sobie z nim każdy laik. W zasadzie każdy przewód 230v możemy przeciąć, połączyć za pomocą bezprzewodowego urządzenia, jak zwykłą kostką, która służy do łączenia przewodów i możemy dzięki temu zdalnie włączać i wyłączać dany obwód za pomocą pilota. Jest wiele instruktażowych filmików jak to zrobić.

sterowanie oswietleniem bezprzewodowo


Jakie możliwości dają włączniki bezprzewodowe?Włączniki bezprzewodowe to przede wszystkim wygoda, ale pozwalają one także, na bardzo efektowne instalacje świetlne. Dzięki nim jesteśmy w stanie komponować np. oprawy świetlne sufitu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bezprzewodowej oprawie świetlnej sufitu, to koniecznie sprawdź oprawy oświetleniowe sufitowe od Zamel sprawdź, jakie możliwości daje system Konekto - łączenie i kolorystyka światła.

Wejdź na Zamel.com, by dowiedzieć się więcej o bezprzewodowych włącznikach światła.