pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 14 lutego 2020
  • dzisiaj, 05:58
  • wyświetleń: 1581

"Poezja i muzyka pod 13" trochę walentynkowa

Na kolejne spotkanie poetycko - muzyczne do Galerii "13" w Pszczyńskim Centrum Kultury zapraszamy w piątek, 21 lutego o 18.00. Tradycyjnie jak co roku w lutym chcemy ten wieczór poświęcić tematyce związanej z walentynkami. Przygotowujemy dla Państwa program pod tytułem "Jest taki jeden skarb - tylko ty, czyli o miłości prawie wszystko".

Będą przyświecać nam słowa Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego: "Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."

Pojawią się teksty najlepszych naszych poetów z Adamem Asnykiem, Czesławem Miłoszem, Wisławą Szymborską, Marią Pawlikowską - Jasnorzewską na czele oraz innych nie mniej znanych i lubianych mistrzów pióra w znakomitej interpretacji naszych recytatorów. Do tego oczywiście piękne znane i mniej znane piosenki, których treść oddaje najważniejsze uczucie, jakim w życiu powinien kierować się człowiek.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Będzie na pewno nastrojowo, trochę nostalgicznie i refleksyjnie. Dobra kawa i coś słodkiego będą znakomitym uzupełnieniem tego, co usłyszymy ze sceny...

"Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą." (Jan Twardowski)

Poezja i muzyka pod 13
fot. mat. pras.

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.