Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 2 lutego 2020
  • 26 września 2020
  • wyświetleń: 28689

IV Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach. Będą utrudnienia

3 października w Jankowicach już po raz czwarty odbędzie się Rodzinny Bieg Charytatywny. W tym roku, poza wsparciem dla Zameczku - Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach, w ramach akcji #maratonzycia uczestnicy wesprą Maciusia Cieślika. Ważną informacją dla kierowców jest to, że na czas biegu drogi wzdłuż trasy zostaną zamknięte.

III Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - na trasie biegu na 10 km - 08.06.2019 r.
III Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - na trasie biegu na 10 km - 08.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


25 kwietnia już po raz czwarty w Jankowicach miał odbyć się Rodzinny Bieg Charytatywny. Z powodu stanu epidemii wydarzenie zostało jednak przeniesione na jesień. I tak - 3 października na starcie będzie mogło stanąć 250 osób. Co ważne, wszystkie osoby, które opłaciły start w pierwotnym terminie biegu, automatycznie znajdują się na liście startowej.

Jak w latach ubiegłych, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu - 5km lub 10km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5km, a dla dzieci szkolnych przygotowano trasę o długości 300m oraz 2,7 km. Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek o nominałach 10, 20, 50, 100 oraz 200 zł, z których dochód zostanie przeznaczony dla Ośrodka w Rudołtowicach oraz na leczenie Maciusia Cieślika - chłopca walczącego z SMA.

- Jest to doskonała okazja do spróbowania swoich sił, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia z tego typu rywalizacją, ponieważ na pokonanie trasy krótkiej - pięciu kilometrów każdy z zawodników będzie miał aż 1,5 godziny - zachęcają organizatorzy.

Start Biegów odbędzie się na boisku przy Szkole, a meta znajdować się będzie przy boisku LKS Znicz. Każdy z zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Utrudnienia w ruchu


Ograniczenie ruchu trwać będzie w godzinach od 14:30-16:30. Po przebiegnięciu wszystkich zawodników ulice będą sukcesywnie otwierane.

5 km (JANKOWICE): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Przyśniczą - ul. Przyśnicza do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg do skrzyżowania z ul. Wielo Droga - ul. Wielo Droga do skrzyżowania z ul. Złoty Kłos - ul. Złoty Kłos do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

10 km (JANKOWICE/ĆWIKLICE/PSZCZYNA): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa (Jankowice) do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Zacisze - ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Grzybową - ul. Grzybowa do ul. Kombatantów - ul. Kombatantów do rurociąg - rurociąg - ul. Wielo Droga - ul. Józefa Pukowca do skrzyżowania z ul. Hallera - ul. Hallera - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

Bieg jest organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Jankowicach, LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna".

Rodzinny Bieg Charytatywny dla Zameczku

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.