pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 20 stycznia 2020
  • 11 lutego 2020
  • wyświetleń: 6865

Trzydniowa wycieczka z Kołem Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę trzydniową: Środa Śląska - Trzebnica - Żmigród - Dolina Baryczy Rezerwat - Milicz - Park Mużakowski - Legnica - Legnickie Pole - Jawor, która odbędzie się w dniach 22-24 maja.

Reklama

Zbiórka: 5.45. Wyjazd godz. 6.00 Hotel PTTK przy ul. Bogedaina 16.

Dzień I
Przyjazd do Środy Śląskiej i spotkanie z przewodnikiem około 10:00. Zwiedzanie: Muzeum miejskiego Skarb Środzki, miasteczko. Ok. 12:30 przejazd do Trzebnicy zwiedzanie Bazyliki Św. Jadwigi Śląskiej. Przejazd do Żmigrodu godz. 14:30 zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego z przewodnikiem. Przejazd Doliną Baryczy, Stawy Milickie. Przyjazd do Milicza o godz. 17:00 zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja oraz nocleg.

Dzień II
Śniadanie, wyjazd z Milicza o godz. 8:00. Przyjazd do Łęknicy ok. godziny 11:00 Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, zwiedzanie Parku Mużakowskiego. W drodze powrotnej zatrzymanie się w Lubinie: Stare miasto Park Wrocławski. Powrót do Milicza, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Milicza o godz. 10:00. Przejazd do Legnicy godz. 12:00, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: muzeum miedzi, zamek, starówka. Przejazd do Legnickiego Pola 14:30 zwiedzanie Zespołu poklasztornego pw. Św. Jadwigi, muzeum bitwy pod Legnicą, Przejazd do Jawora o godz. 16:00 zwiedzanie Kościoła Pokoju. Czas wolny na obiad, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Pszczyny około godz. 23:00.

Więcej informacji na stronie oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej: http://www.pttk-pszczyna.slask.pl/event/sroda-slaska-trzebnica-zmigrod-dolina-baryczy-rezerwat-milicz-park-muzakowski-legnica-legnickie-pole-jawor/

Zapisy w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj