pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 10 października 2019
  • wyświetleń: 3861

Darmowe badania okulistyczne w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Już od początku października, w poradni okulistycznej na ul. Zdrojowej 65 w Pszczynie, można wykonać nowoczesne i kompleksowe badania okulistyczne w ramach ubezpieczenia NFZ.

hipokrates


Dzięki zastosowaniu najnowszego sprzętu okulistycznego oraz współpracy z młodymi lekarzami, udało nam się zdecydowanie skrócić kolejki do lekarza okulisty - mówi Mateusz Zapart, kierownik przychodni Hipokrates w Pszczynie - Zależało nam na szybkiej dostępności badań (do 30 dni od rejestracji) oraz sprostaniu najnowszym trendom w diagnostyce. To wszystko udało nam się osiągnąć - dodaje.

Pszczyńska poradnia bada m.in. przy pomocy OCT (tomografia oka), perymetru (pole widzenia) oraz autorefraktokeratometru (ostrość widzenia). W tej chwili nasz gabinet okulistyczny jest jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów w regionie - przyznaje lek. Barbara Pawłowska, specjalista chorób oczu.

Rejestracja telefoniczna na badania w dni robocze od 8:00 do 16:00 pod numerem 32 210 30 31 lub 32 210 38 80. Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

hipokrates