pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 3 października 2019
  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 1255

Dołącz do "Międzypokoleniowego teatru natury"

"Międzypokoleniowy teatr natury", czyli zajęcia teatralne dla każdego, kto czuje potrzebę wyrażenia siebie poprzez grę sceniczną. Aktorstwo bowiem to niepowtarzalna możliwość przeżywania takich emocji, które w innej sytuacji nie byłyby dostępne.

- Planujemy utworzyć grupę, która korzystając z tradycyjnych metod teatralnych, naturalnych materiałów oraz tekstów klasyków zadba o nową odsłonę teatru w okolicy - mówią pomysłodawcy.

Prowadzący grupę: Jakub Pieczka

Kogo zapraszamy? Dzieci i dorosłych: rodziców, dziadków z dziećmi, siostrę z bratem, dzieci, single.

- Bardzo prosimy, aby wszystkie osoby, które zainteresowały się tematem, zadzwoniły do skansenu i zgłosiły wstępnie chęć uczestnictwa. Na podstawie Państwa deklaracji zdecydujemy, czy utworzymy grupę mieszaną (dorośli i dzieci), typowo dziecięcą, czy dorosłą - informują inicjatorzy.

Zajęcia będą odbywały się w skansenie, w każdą sobotę. Koszt zajęć 60 zł/ os./mies. Godziny zajęć do ustalenia. Serdecznie zapraszamy!

"Międzypokoleniowy teatr natury"

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.