pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 3408

Spotkanie w sprawie programu "Czyste powietrze" w Suszcu

Za nami:

11 września o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu przy ul. Ogrodowej 22 odbędzie się spotkanie w sprawie programu "Czyste powietrze".

Rządowy program priorytetowy "Czyste Powietrze" to szansa dla mieszkańców na uzyskanie dotacji i pożyczek na wymianę źródeł ciepła na ekologiczne, na pompy ciepła, zastosowanie odnawialnych źródeł energii (kolektory słoneczne, mikroinstalacja fotowoltaiczna) oraz wykonanie termomodernizacji budynków jednorodzinnych i wymiana stolarki zewnętrznej. Wszystkie informacje na ten temat będzie można uzyskać podczas spotkania, organizowanego przez Urząd Gminy Suszec. Spotkanie prowadzić będzie specjalista z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W dniu 2 września 2019 r. w Urzędzie Gminy Suszec w ramach programu "Czyste Powietrze" został otwarty punkt konsultacyjny, w którym zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać wszelkie informacje oraz pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach tego programu.

new / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.