pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 24 sierpnia 2019
  • 19 września 2019
  • wyświetleń: 1544

Książkowe Igraszki- zabawy dla dzieci z książką w tle

Za nami:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (+-) wraz z opiekunami na cykliczne zabawy z książką w tle. "Książkowe Igraszki", bo o nich mowa, odbywają się co dwa tygodnie, w czwartek o godz. 16:30.

- To wyjątkowy czas. Czytamy specjalnie wybraną literaturę dziecięcą, i klasykę i współczesną. Dzieci biorą aktywny udział, dopowiadając rymy czy wystukując rytm. Nie potrzebna jest umiejętność czytania. Do tematyki książek dobrane są zabawy rozwijające kreatywność oraz wspierające więzi międzypokoleniowe. Łowimy, dmuchamy, turlamy się, bawimy w teatr, malujemy, wydzieramy.... To świetny pomysł również dla trochę mniejszych dzieci, które z różnych względów nie chodzą jeszcze do przedszkola. Mogą pobyć z innymi dziećmi, uczyć się interakcji w grupie - zachęcają bibliotekarze.

"Książkowe Igraszki" to okazja do ekspresji emocji poprzez zabawę i twórczość.

Gdy zastanawiasz się, jak spędzić popołudniowy czas ze swoją pociechą, zabierz ją na wspólne igranie do biblioteki! Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.