pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 23 sierpnia 2019
  • 25 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3638

[WIDEO] Wodna przejażdżka po pszczyńskim parku

Herbaciarnia na wyspie w pszczyńskim parku została otwarta 8 sierpnia. W tym samym czasie uruchomiona została przystań, gdzie można wypożyczyć drewniane łodzie wiosłowe. Zobaczcie naszą wodną przejażdżkę!

Loading...


Wypożyczalnia łodzi wiosłowych to kolejna atrakcja, która w ostatnim czasie pojawiła się w pszczyńskim parku. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano sześć łódek, ale jest szansa, że już w kolejnym sezonie będzie ich więcej.

Jak poinformował nas właściciel obiektu, łodzie zostały ściągnięte znad morza, gdzie były produkowane pod nadzorem konserwatora zabytków. Każda z nich została zaimpregnowana i polakierowana. Ze sprzętu jednocześnie korzystać może dwoje dorosłych z dwójką dzieci lub trzy osoby dorosłe. Na ten moment za 30 minut pływania zapłacimy 20 zł, zaś za 60 minut - 40 zł.

Użytkowników łódek obowiązuje oczywiście regulamin. Znajdziemy w nim zapisy m.in. o zakazie bujania, wstawania, a także palenia i spożywania alkoholu. Osoby chcące wypożyczyć sprzęt, muszą podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami jego użytkowania.

Herbaciarnia Daisy w pszczyńskim parku już otwarta - 8.08.2019
Przystań w pszczyńskim parku zaprasza do wypożyczania łódek · fot. pless.pl


Nowa atrakcja cieszy nie tylko mieszkańców i turystów podziwiających piękno pszczyńskiego parku, ale sprawdza się także na zdjęciach ślubnych. Młode pary chętnie fotografują się na tle zamku lub wyremontowanego obiektu Herbaciarni.

Warto dodać, że z wypożyczalni będzie można skorzystać także jesienią (prawdopodobnie do końca października), jednak termin zakończenia sezonu jest uzależniony od warunków atmosferycznych. Warto więc wybrać się na przystań już teraz!

BM / pless.pl

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.