pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 20 sierpnia 2019
  • 27 września 2019
  • wyświetleń: 1982

Jeśli z dzieckiem do restauracji to koniecznie Karczma Wiejska

Każdy rodzic małego dziecka wie, że dzieci to prawdziwy wulkan energii i trudno im wysiedzieć w stoliku i grzecznie czekać na zamówione dania. Dzieci niecierpliwią się, co może zmienić rodzinne wyjście w prawdziwe wyzwanie. Jest jednak restauracja inna niż wszystkie, stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, gdzie wszystko się zmienia.

Jeśli z dzieckiem do restauracji to koniecznie Karczma Wiejska


Karczma Wiejska, bo o niej mowa, położona jest w Jankowicach koło Pszczyny w bezpośrednim sąsiedztwie Zagrody Żubrów, co niewątpliwie jest jej dużą zaletą, gdyż można połączyć rodzinny spacer z rodzinnym obiadem. Z Karczmy rozpościera się widok na sąsiedni las, a jej ogród to prawdziwy raj dla najmłodszych gości. Teraz, gdy przyroda eksplodowała intensywnością barw, jeszcze bardziej warto przyjechać i nacieszyć nią oczy.

W pogodne dni Karczma daje do dyspozycji Gości obszerne tarasy ze stolikami, na których obiad smakuje jak nigdzie indziej. Dodatkowym atutem jest obszerny ogród wyposażony w nowoczesny plac zabaw i uwielbianą przez dzieci tyrolkę do zjazdów na linie. W ogrodzie Karczmy znajdziecie również ławeczki, na których można odpocząć, miejsce na ognisko i boisko do piłki nożnej. Razem ze starszymi dziećmi można pograć w ping ponga lub piłkarzyki, które znajdziecie pod altaną krytą strzechą, która nadaje temu miejscu prawdziwie uroczy klimat.

Jeśli traficie do Karczmy w niedzielę to Wasze pociechy będą mogły skorzystać z dmuchanych atrakcji, które dla Gości Karczmy Wiejskiej są dostępne za darmo. Dmuchańce to fantastyczna zabawa dla najmłodszych i doskonała okazja na uwolnienie nieco dziecięcej energii. Dzieci nie muszą siedzieć przy rodzicach, mogą spokojnie iść i bawić się w ogrodzie, podczas gdy dorośli mogą wykorzystać ten czas na rozmowę i odpoczynek. Fantastyczna jest również obecność w Karczmie animatorki dla dzieci, która w kreatywny sposób zajmuje się dziećmi organizując różne zabawy, gry lub kreatywne prace plastyczne. Nawet jeśli traficie na gorszą pogodę to Pani animatorka organizuje czas najmłodszym w kąciku zabaw, który znajdziecie na piętrze Karczmy. Kolejnym plusem jest karta dań dla dzieci, w której znajdziecie mniejsze porcje dań skomponowanych specjalnie z myślą o najmłodszych.

Koniecznie sprawdź jak wygląda karczma i jej otoczenie na www.karczmawiejska.pl lub odwiedź profil na facebooku.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.