pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 13 sierpnia 2019
  • 2 września 2019
  • wyświetleń: 980

Całoroczne zajęcia tenisa ziemnego z GregTeam - nabór na rok 2019/2020

Drodzy rodzice, jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko aktywnie spędzało wolny czas, rozwijało swoją sprawność i spędzało czas w gronie rówieśników to nasza oferta zajęć tenisowych jest właśnie dla Was. Oferujemy treningi dla dzieci w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


Poprzez zabawę, sportową rywalizację z rówieśnikami, zachęcimy Twoje dziecko do wejścia w świat sportu. Gry w tenisa uczymy wykorzystując nowoczesne metodyki nauczania, dostosowane do wieku oraz umiejętności każdego dziecka, dzięki czemu trening jest angażujący i ciekawy. Jednak nasze zajęcia to nie tylko nauka gry w tenisa, skupiamy się również na umiejętnościach motorycznych, aby zapewnić dziecku prawidłowy rozwój.

Cena naszych zajęć:
  • grupa 4-osobowa: 60 zł/mies korty zewnętrzne (1 h tygodniowo)
  • grupa 4-osobowa: 85 zł/mies korty wewnętrzne (1 h tygodniowo)


Zajęcia indywidualne:
  • 50 zł/1h korty zewnętrzne
  • 85 zł/1h korty wewnętrzne


U nas nie trzeba podpisywać umowy! Dla naszych zawodników aktualnie dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu zajęcia są bezpłatne. Dostosujemy naszą ofertę do każdych możliwości finansowych - tenis jest dla wszystkich!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej lub zapisać dziecko na zajęcia tenisowe, prosimy o kontakt telefoniczny: 601-442-390.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.