Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 10 lipca 2019
  • 23 lipca 2019
  • wyświetleń: 2633

[ZDJĘCIA] Hotel butikowy w naszej okolicy

Brzmią odrobinę obco, ale nie ma czego się bać! Hotele butikowe to alternatywa dla sieci hoteli o wysokim standardzie, tak jak i one zapewniają wysoki standard, ale różnią się od pozostałych hoteli tym, że oferują wypoczynek w wyjątkowej i kameralnej atmosferze.

Hotel butikowy w naszej okolicy


Słowo kameralna atmosfera ma tutaj istotne znaczenie, gdyż tego typu hotele nastawione przewidziane są dla małej ilości gości, zwykle jest to kilkadziesiąt osób. Na wyjątkowość atmosfery składa się zarówno wyszukany wystrój wnętrza, jak i fakt, że na hotele butikowe często adaptuje się stare kamienice, pałace, zamki czy klasztory. Niekiedy w takich hotelach znajdują się dzieła sztuki czy historyczne umeblowanie. Każdy hotel butikowy ma swój ekskluzywny i indywidualny styl — tym wyróżnia się na tle wszystkich innych hoteli, czyni wyjątkowym i jedynym.

Najbliższy hotel butikowy znajduje się na granicy Pszczyny i Poręby pod adresem ul. Barbórki 47. Pałac Bażantarnia z XVIII wieku to bardzo ważny element Pszczyńskiej kultury, niegdyś był on miejscem zabaw i bali książąt Pszczyńskich.

Hotel butikowy w naszej okolicy
Hotel butikowy w naszej okolicy


Został on przekształcony w hotel mieszczący 10 pokoi, a w salach balowych odbywają się w wesela, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

Właściciele Pałacu postawili na indywidualność i wyjątkowość podczas urządzania pokoi i właśnie w ten sposób stworzyli 10 odmiennych stylem pokoi: pokój oliwkowy, burgundzki, angielski, indyjski, francuski, hiszpański,arabski, japoński, chiński oraz perłowy apartament. Każdy z nich jest wypełniony autentycznymi meblami i dodatkami, które zdecydowanie budują ciepły nastrój.

Co ciekawe ceny pokoi zaczynają się już od 199 zł (pokój dla dwóch osób ze śniadaniem)

Uwaga! Można zwiedzać! Właściciele zapraszają również do zwiedzania całego obiektu (w tym pokoi) oraz poznania niesamowitej historii tego miejsca.

Książęca Bażantarnia

43-200 Pszczyna
ul. Barbórki 47

fax 322011640
kom. 601406352REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.