Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 31 maja 2019
  • 25 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2334

Wakacje dla piłkarzy z Centrum Aktywności Ruchowej

Piłkarska przygoda to nie tylko ciągła gra na boisku. Warto zadbać o zrównoważony trening oraz dobrą atmosferę i integrację w zespole.Dla młodych adeptów piłkarstwa Centrum Aktywności Ruchowej przygotowuje piłkarskie obozy w Bukownie oraz Ustce. Wakacyjne wyjazdy to doskonała okazja na twórczy rozwój w grupie oraz indywidualny trening fizyczny.

Obóz piłkarski w Bukownie kierowany jest do dzieci w wieku 7-9 lat. Obóz odbywa się w terminie 3.08-9.08 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie nie brak sportowej infrastruktury, takiej jak: boisko, hala sportowa oraz basen.

Wakacje dla piłkarzy!


Nieco starszym piłkarzom (do 18. roku życia) Fundacja CAR proponuje wyjazd do Ustki nad Bałtykiem. Przewidziano 2 turnusy w terminach: 2.07-12.07 oraz 12.07-22.07. Na obozowiczów będzie czekał Ośrodek Wczasowy NIEZAPOMINAJKA rodziny Iwanów, znanej skądinąd z piłkarskiego zacięcia. Na terenie obiektu i nieopodal młodzież i dzieci skorzystają z boisk ze sztuczną jak i naturalną murawą.

Nie zabraknie również plażowania i kąpieli w Morzu Bałtyckim oraz gier i zabaw z animatorami.

Wakacje nie muszą być nudne i zmarnowane! Pojedź na obóz, baw się i trenuj!

Więcej na www.centrumar.pl

Centrum Aktywności Ruchowej

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.