Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 27 grudnia 2018
  • 8 lutego 2019
  • wyświetleń: 1938

Feriowanie z GOKiem w Suszcu. Ruszyły zapisy!

Za nami:

Serdecznie zapraszamy na kolejne, wspólne Feriowanie z GOKiem. Podczas ferii GOK przygotował urozmaiconą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Wśród propozycje znalazły się:
  • Bale Przebierańców dla dzieci z Fabryką Dobrych Pomysłów Pozytywka,
  • Mała Akademia Teatralna,
  • Kosmiczny Suszec + NOCnik,
  • Wycieczka do Cinema City + warsztaty ceramiczne.


Tegoroczną nowością są 5-dniowe półkolonie "Ferie z Włóczykijem". W ramach półkolonii dla dzieci przygotowano 8-godzinny program, w tym: warsztaty artystyczne, wyjazd do teatru, wyjazd do Cinema City, warsztaty Brick 4 Kids, spotkania z lokalnymi pasjonatami, teatr pacynek i oczywiście przygody Włóczykija.

Koszt półkolonii to kwota 250 zł (w cenie: opieka, ubezpieczenie, wycieczki, ciepły posiłek, podwieczorek).
Na półkolonie zapraszamy dzieci od 7 roku życia. Zapisy na półkolonie trwają do 11 lutego. Na wszystkie atrakcje w ramach ferii obowiązują zapisy. Zapisy przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu - ilość miejsc ograniczona. Nie czekaj z zapisami i zapisz pociechę już dziś.

Wszelkie informacje dostępne są także w biurze GOKu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 19:30, tel: (32) 212-44-91 wew. 23, mailowo: kasiarzasa@kulturasuszec.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.