pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1905

Świąteczne bony upominkowe na masaż - wymarzonym prezent!

Artykuł sponsorowany:

W świątecznej ofercie Gabinet Fizjos przygotował dla Państwa nie tylko wyjątkowe masaże, ale także niezwykłe bony upominkowe w kilku ciekawych odsłonach. W tym roku nie zabraknie u nas niespodzianek. Ze względu na zbliżający się czas prezentów mamy wyjątkową nagrodę dla tych, którzy zechcą obdarować swoich bliskich naszymi świątecznymi bonami. Podaruj masaż i wygraj jeden z kilku bonów o wartości 100 zł lub zaproszenie na terapię bańkami. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją, którą przygotowaliśmy dla Państwa w tym roku.

Fizjos
Fizjos


Spełniaj marzenia. Najlepsze masaże.O tym, że masaż jest cudownym prezentem nie trzeba nikogo przekonywać. Jest to jedna z niewielu rzeczy w życiu która daje nam jednocześnie zdrowie i przyjemność. W ofercie Gabinetu Fizjos między innymi:
  • Relaksacyjne masaże całego ciała: tradycyjne na ciepłych olejach, gorącą czekoladą, ciepłym miodem.
  • Starożytne masaże egzotyczne: hawajski masaż lomi-lomi, gorące kamienie, stemple ziołowe, masaże ajurwedyjskie.
  • Odżywcze masaże pielęgnacyjne: afrykański masaż masłem Shea, masaże z peelingiem.
  • Masaże lecznicze: masaże przeciwbólowe kręgosłupa, drenujące kończyn, likwidujące zakwasy oraz bóle mięśniowe.
  • Masaże dla par oraz masaże dla kobiet w ciąży.

Ponadto, w ofercie świątecznej znajduje się także rehabilitacja indywidualna, którą prowadzimy również w ramach wizyt domowych dla osób starszych i unieruchomionych.


Niezwykłe bony upominkowe.


Fizjos
Fizjos


Każdy masaż to inna opowieść i inny charakter, dlatego ze względu na szeroką gamę zabiegów, jakie posiadamy w ofercie proponujemy różne rodzaje bonów upominkowych. Od klasycznych przez świąteczne, aż po orientalne wzory ręcznie robione, które mogą idealnie skomponować się z wybranymi przez Państwa masażami.

W ofercie mamy zabiegi pojedyncze jak i całe serie masaży i terapii. Jeśli nie mogą Państwo zdecydować jaki masaż będzie najlepszym prezentem, zachęcamy do kontaktu z naszymi fizjoterapeutami. Kierując się wieloletnim doświadczenie, postaramy się Państwu doradzić.

Fizjos
Fizjos


Więcej informacji na temat świątecznej oferty oraz regulaminu konkursu mogą Państwo uzyskać w Gabinecie Fizjos w Pszczynie, telefonicznie w naszej rejestracji: 790 636 990 lub na www.fizjos.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu. ZESPÓŁ FIZJOS


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626