pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 17 lipca 2018
  • 26 lipca 2018
  • wyświetleń: 1228

Trening dna miednicy w gabinecie Fizjos w Pszczynie

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zajęciami z treningu dna miednicy Gabinet Fizjos ogłasza zapisy do kolejnej grupy.

Koszt za 45 min zajęć wynosi 20 zł w karnecie miesięcznym lub 30 zł pojedyncze wejście. Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutki specjalizującej się w rehabilitacji uroginekologicznej.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem naszej rejestracji: 790-636-990 oraz w Gabinecie w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 4/3a.

Trening dna miednicy to najmniej inwazyjna forma profilaktyki i leczenia zaburzeń związanymi z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządu rodnego. Pozwala w krótkim czasie zmniejszyć stopień zużywania środków higienicznych oraz farmakoterapii, co poprawia codzienne funkcjonowanie oraz komfort psychiczny.

Zajęcia skierowane są dla osób, które:
- cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub mają pęcherz nadreaktywny(po porodzie, zabiegu ginekologicznym lub urologicznym, w okresie menopauzalnym)
- mają obniżenie narządu rodnego (lub noszą pessary)
- mają zaplanowany zabieg operacyjny w obrębie miednicy (forma zabezpieczenia przed zabiegiem lub możliwość uniknięcia go, wzmocnienie efektu zabiegu)
- często korzystają z toalety w porze nocnej
- cierpią z powodu bolesnych miesiączek, bólu bioder, kręgosłupa, spojenia łonowego
- mają problemy podczas współżycia (ból, wyciek moczu)

Na zajęcia zapraszamy wszystkie Panie, które chcą zadbać o siebie w przypadku, gdy problem już istnieje lub chcą mu zapobiec. Zajęcia skierowane są także dla kobiet po porodzie, aby pomóc ciału wrócić do stanu sprzed ciąży. Zapraszamy także mężczyzn po prostatektomii (osobna grupa).

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.