Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 3 czerwca 2018
  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6850

[WIDEO i ZDJĘCIA] Witek Muzyk Ulicy zagrał dla hospicjum!

Artysta, który cieszy się rosnącą popularnością − jedna z jego piosenek zdobyła w Internecie ponad 2 mln odsłon − Witek Muzyk Ulicy wystąpi na koncercie charytatywnym dla pszczyńskiego hospicjum św. Ojca Pio: w piątek, 8 czerwca w Klubie Grant w Jankowicach. Po koncercie rozpocznie się afterparty.

Witek Muzyk Ulicy · fot. Powiat


Tomasz Bratek i Jacek Kotajny od lat organizują charytatywne wydarzenia, z których dochód wspiera pszczyńskie organizacje społeczne. Po oddaniu do użytku Domu Kulejących Aniołów w Piasku, obrali sobie za cel pomóc w budowie Domu Ojca Pio, w którym będzie prowadzone hospicjum stacjonarne na 32 łóżka, ośrodek dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych i przychodnia paliatywna.

koncert
Witek Muzyk Ulicy zagrał 8 czerwca dla hospicjum! · fot. Powiat


8 czerwca zorganizowali w Clubie Grant charytatywny koncert. Wystąpił Witek Muzyk Ulicy - samorodny talent muzyczny, tekściarz i kompozytor. Po kilkunastu latach pracy dla korporacji postanowił radykalnie zmienić swoje życie. Zaczął grać na ulicach Warszawy, komponować muzykę i pisać piosenki.

Artysta z zespołem dał żywiołowy koncert, po którym odbyło się afterparty. Każdy chętny mógł porozmawiać z muzykiem i otrzymać jego płytę z autografem.- Wielkie brawa dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na nasz apel, dla wszystkich firm, które wsparły ten koncert, bo dzięki nim możemy przeznaczyć ok. 30 tys. zł na budowę hospicjum - podkreśla Tomasz Bratek. Za pomoc dziękowała Teresa Buczak, prezes pszczyńskiego Hospicjum św. Ojca Pio.

Współorganizatorem koncertu były powiat pszczyński oraz gmina Pszczyna.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.