pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 20 lutego 2018
  • 26 lutego 2018
  • wyświetleń: 1380

Badanie ankietowe nt. funkcjonowania biblioteki

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Pszczyna oraz czytelników Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie (Centrali wraz z filiami) do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym czytelnictwa w naszej gminie. Głosować mogą dzieci, młodzież i dorośli.

Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut i jest anonimowe. Ankieta jest aktywna do 28 lutego. Badanie dostępne jest tutaj:LINK oraz tu.

Zachęcamy do udziału, słowami wprowadzającymi do badania, skierowanymi do adresatów przez dyrektor, Teresę Musik:

Szanowni Państwo,
coraz więcej mamy różnorakich obowiązków, pasji, aktywności, a co za tym idzie, coraz mniej wolnego czasu. Brakuje nam go również na czytanie..., a przynajmniej jest to najczęstsza odpowiedź, gdy padnie pytanie: "Dlaczego nie czytasz?". Ale czy na pewno jest to jedyna lub najważniejsza przyczyna tego, że rzadziej sięgamy po książkę, czasopismo i rzadziej odwiedzamy biblioteki?

Bardzo chcemy poznać Państwa opinię na temat funkcjonowania Biblioteki (Biblioteki Centralnej i 14 filii) w Gminie Pszczyna: jej organizacji, jakości i wielkości zbiorów, obsługi, oferty promującej czytelnictwo, kulturę i naukę.

Wypełniając poniższą ankietę, dostarczycie nam Państwo informacji, w jakim kierunku powinny pójść nasze działania, aby podnieść standard świadczonych usług. Dowiemy się, co musimy zrobić, aby Ci, którzy nas odwiedzają, robili to częściej i chętniej oraz jak pozyskać nowych czytelników.


Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.