pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5431

PTBS odebrał Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj

W Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XX edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", XVIII edycji programu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców", XVI edycji "Gmina Fair Play" i IV edycji programu "Przyjazna Polska". Jedną ze statuetek otrzymało Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

PTBS odebrał Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - 24.11.2017
PTBS odebrał Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - 24.11.2017 · fot. przedsiebiorstwo.fairplay.pl


PTBS nagrodzony został przez Kapitułę Programu Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2017. Statuetkę w Warszawie odebrał prezes spółki, Wojciech Studzieński.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" jest ogólnopolskim programem, w którym co roku, już od prawie 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów.

PTBS odebrał Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - 24.11.2017
Wojciech Studzieński, prezes PTBS sp. z o.o. · fot. przedsiebiorstwo.fairplay.pl


Jak tłumaczą organizatorzy, program ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj. z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTBS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj