pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3117

Bony upominkowe na masaż: idealny pomysł na świąteczny prezent

Artykuł sponsorowany:

Jeżeli już teraz myślą Państwo o świątecznych prezentach, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Gabinetu Masażu i Rehabilitacji Fizjos. Eleganckie zaproszenie na masaż może być idealnym pomysłem na prezent. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa bony upominkowe w wyjątkowej oprawie. Masaże to jedna z niewielu rzeczy w życiu, która jest jednocześnie zdrowa i przyjemna.

Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4


W naszej ofercie:
  • Masaże relaksacyjne - są idealnym sposobem na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Codzienne troski, ciągłe napięcie psychiczne i coraz szybsze tempo życia - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i rozdrażnieni. Dobry masaż relaksacyjny pozwoli nam wyciszyć umysł i ukoić ciało po ciężkim dniu, a także nabrać energii niezbędnej do codziennego funkcjonowania.
  • Starożytne masaże egzotyczne - wprowadzają w nastrój beztroskiego klimatu dalekich krajów. Każdy w swoim wyjątkowym klimacie daje nam relaks i zdrowie.
  • Odżywcze masaże pielęgnacyjne - mają niezastąpiony wpływ dla zdrowia i pięknego wyglądu skóry, działają odżywczo, opóźniają procesy starzenia się skóry.
  • Masaże lecznicze - przeznaczone dla osób z dolegliwościami bólowymi, np. kręgosłupa.
  • Rehabilitacja domowa i ambulatoryjna dla osób starszych lub unieruchomionych.
  • Pakiety rehabilitacyjne w różnych zestawach.
  • Można podarować bliskim tylko jeden zabieg lub całą serię masaży. Jeśli nie mogą Państwo zdecydować jaki masaż będzie najlepszym prezentem, można się z nami kontaktować osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Kierując się naszym doświadczenie postaramy się Państwu doradzić. Można także zostawić wybór Państwa bliskim kupując bon do wyboru.


Więcej informacji na temat bonów upominkowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.fizjos.pl

Zapraszamy do naszego gabinetu w Pszczynie na ul. Zamenhofa 4.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

Zespół FIZJOS


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626