Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 8 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3913

Bon upominkowy na masaż - idealny pomysł na świąteczny prezent

Artykuł sponsorowany:

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos przygotował dla Państwa kilka atrakcyjnych propozycji. Eleganckie zaproszenie na masaż może być idealnym pomysłem na prezent.

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a


Z myślą o naszych najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących troski także o stan swojego ciała i ducha, przygotowaliśmy dla Państwa kilka promocyjnych pakietów na masaże lecznicze, kosmetyczne, relaksacyjne oraz zabiegi rehabilitacyjne.

W zaciszu naszego gabinetu można skorzystać z dobrodziejstw najstarszej metody pracy z ciałem w wielu różnych jej odsłonach.
  • Pełne spokoju i delikatności masaże relaksacyjne, które wyciszą umysł i ukoją ciało po ciężkim dniu.
  • Starożytne masaże egzotyczne, wprowadzające w nastrój beztroskiego klimatu dalekich krajów.
  • Odżywcze masaże pielęgnacyjne, mające niezastąpiony wpływ na nasze zdrowie i piękny wygląd skóry.
  • Masaże lecznicze dla osób z dolegliwościami bólowymi np. kręgosłupa.
  • Profesjonalna rehabilitacja domowa dla osób starszych lub unieruchomionych zapewniająca sprawność i lepsze samopoczucie.
  • Pakiety rehabilitacyjne w różnych zestawach dla dzieci i dorosłych.


Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a


Można podarować bliskim wybrany masaż z naszej oferty lub całą serię zabiegów. Jeśli nie mogą Państwo zdecydować, który z naszych zabiegów będzie odpowiedni dla osoby obdarowanej, można się z nami kontaktować osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem postaramy się pomóc w doborze odpowiedniego prezentu. Wybór można też zostawić Państwa bliskim.

Korzyści płynące z poddawania się masażom mogą być bardzo liczne i różnorodne. Jednak nie sposób opisać działania masażu słowami - znacznie lepiej odczuć je na sobie. Tym bardziej, że masaże, to jedna z niewielu rzeczy w życiu, która jest jednocześnie zdrowa i przyjemna.

Szerszej wiedzy na temat świątecznych promocji można zasięgnąć na naszej stronie www.fizjos.pl w zakładce aktualności. Zapraszamy.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radosnych chwil pełnych ciepła, aby w zgiełku codzienności znaleźli Państwo czas dla siebie i najbliższych.

Zespół FIZJOS


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626