pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 15 listopada 2015
  • 16 listopada 2015
  • wyświetleń: 10556

TV: Trwa budowa wodnego kompleksu

Trwa budowa Parku Wodnego Tychy z kompleksem saun, strefą surfera, ekstremalnymi zjeżdżalniami, złocistą plażą i basenami. Kompleks, którego inwestorem jest jest miejska spółka Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej, powstaje na granicy naszego powiatu. Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku.

Na jakim etapie aktualnie jest budowa, możecie zobaczyć na poniższym filmie.Park Wodny Tychy wyposażony będzie w wiele atrakcji i innowacji. Wśród nich znajdą się m.in. aqualoop - jedyna w Polsce tak ekstremalna zjeżdżalnia; symulator surfingu - pierwszy w Polsce w obiekcie basenowym; basen z podnoszonym dnem, umożliwiający prowadzenie zajęć w wodzie; folia EFTE na dachu, umożliwiająca opalanie naturalnym światłem słonecznym wewnątrz budynku; łaźnie piwne oferujące relaksacyjne, ale i prozdrowotne seanse; gra interaktywna, złożona z punktów rozmieszczonych w całym obiekcie; basen ze sztuczną falą z plażą, zakończony sceną widowiskową; rwąca rzeka oraz Amfiteatr Słońca - pomieszczenie wykorzystywane do tematycznych projekcji, nagrzewania ciała promieniowaniem podczerwonym, aromaterapii i koloroterapii. O wszystkich atrakcjach parku wodnego można dowiedzieć się w poniższym materiale wideo.Lokalizacja Parku Wodnego Tychy

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.