Gorące tematy

  • 7 czerwca 2024
  • 11 czerwca 2024
  • wyświetleń: 14939

Pub Tapster na pszczyńskiej starówce zakończył działalność

Właściciel Pubu Tapster w czwartek 6 czerwca wieczorem poinformował o zamknięciu lokalu działającego przy ulicy Bankowej 2. Za nami ostatni weekend (8-9 czerwca), kiedy można było odwiedzić miejsce.

Tapster Pub
Tapster Pub przy ul. Bankowej w Pszczynie zamyka się · fot. Tapster Pub


"Szanowni Klienci, chociaż otwieraliśmy nasz lokal w najtrudniejszym momencie dla branży gastronomicznej - czasach pandemii, to przez parę lat z powodzeniem udawało nam się tworzyć miejsce na rodzinne obiady i wieczorne spotkania dla przyjaciół. Nadszedł jednak czas, kiedy musimy pożegnać się na stałe. Rosnące koszty prowadzenia restauracji nie pozwalają nam na dłuższe utrzymywanie lokalu. Dziękujemy wszystkim Gościom za ten czas, mamy nadzieje, że będziecie nas wspominać ciepło! Równocześnie zapraszamy na ostatni weekend - działamy dla Was jeszcze w ten piątek, sobotę i niedzielę" - czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych.

Loading...


Przypomnijmy: pub został otwarty w listopadzie 2020 roku, w środku pandemii koronawirusa. O miejscu było głośno, kiedy właściciel zdecydował się na działalność w czasie obostrzeń epidemicznych. W związku z tym zimą 2021 roku w pubie interweniowały znaczne siły policji. 20 lutego w godzinach wieczornych na pszczyńskiej starówce pojawiło się kilkanaście radiowozów. Funkcjonariusze zostali zadysponowani jako "asysta do czynności sanepidowskich". Ostatecznie Sanpeid umorzył postępowanie w sprawie kary administracyjnej nałożonej za naruszenie przepisów epidemicznych zawartych w rządowym rozporządzeniu. Sprawę relacjonowaliśmy w artykułach:

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tapster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj