Gorące tematy

  • 29 września 2023
  • 8 października 2023
  • wyświetleń: 10090

W pszczyńskim szpitalu rusza poradnia kardiologiczna!

Od 2 października pacjenci mogą zapisywać się do przyszpitalnej Poradni kardiologicznej, w której specjaliści będą diagnozować, leczyć i edukować z zakresu pierwotnej i wtórnej profilaktyki chorób serca oraz układu krążenia. Poradnia udziela świadczeń w ramach NFZ.

szpital Joannitas, szpital w Pszczynie
W pszczyńskim szpitalu ruszy poradnia kardiologiczna! · fot. Maria Janosz / pless.pl


- Dziś wypada Międzynarodowy Dzień Serca, to zatem idealny dzień, aby zaprosić wszystkich naszych pacjentów do nowo otwartej Poradni kardiologicznej w Szpitalu Joannitas w Pszczynie - poinformowała o otwarciu Katarzyna Michalik, prezes zarządu Szpitala. I dodała - Cieszymy się, że mogliśmy wreszcie zrealizować zgłaszaną nam często przez mieszkańców potrzebę dostępu do diagnostyki i leczenia chorób kardiologicznych.

To już ósma poradnia specjalistyczna i kolejne miejsce na mapie naszego powiatu, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć specjalistyczną pomoc.

Dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej i dofinansowaniu w wysokości 50 tys. zł udało się zakupić m.in. specjalistyczny sprzęt medyczny konieczny do wyposażenia poradni. To już kolejny raz, kiedy Fundacja wspiera pszczyńską placówkę i troszczy się o jej rozwój.

Zapisów można dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-14:35 pod numerem telefonu 32 611-53-03 lub osobiście w rejestracji poradni specjalistycznych (parter, wejście główne) na podstawie skierowania wydanego przez lekarza POZ lub lekarza poradni specjalistycznej z kontraktem NFZ.

BM / pless.pl

źródło: Szpital Joannitas w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj