Reklama

Gorące tematy

  • 23 września 2023
  • 13 października 2023
  • wyświetleń: 10458

[WIDEO] Debata z kandydatami do Sejmu z naszego okręgu

Portal pless.pl wraz z partnerami czecho.pl, bielsko.info i cieszyn.news zorganizowali debatę wyborczą z kandydatami do Sejmu z okręgu nr 27. Debata odbyła się w poniedziałek, 2 października, a zapis transmisji na żywo z wydarzenia można obejrzeć na naszym portalu i telewizji bielsko.tv, która jest partnerem technicznym.Do uczestnictwa w debacie zaprosiliśmy przedstawicieli pięciu partii politycznych, które mają obecnie reprezentantów w Sejmie.

W wydarzeniu wzięli udział:

Debata z kandydatami do Sejmu z naszego okręgu - 2.10.2023 · fot. Marek Ogrodzki / pless.pl


Debata składała się z trzech części. W pierwszej rundzie kandydatów na posłów czekają pytania przygotowane przez dziennikarzy portali bielsko.info, pless.pl, czecho.pl i cieszyn.news.

Druga runda to dwie serie pytań od naszych czytelników. Każdy kandydat losował pytanie,a następnie udzielał na nie odpowiedzi.

W ostatniej części debaty uczestnicy zadawali pytania sobie nawzajem. Była też możliwość krótkiej riposty. O tym, kto komu zada pytanie, zadecydowało losowanie.

Debatę poprowadził redaktor portalu - Mateusz Pietrzak.

Redakcja / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.