pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 18 lutego 2023
  • 27 maja 2023
  • wyświetleń: 14470

"Powrót do korzeni" - Carbo Asecura Bieg Pszczyński już 4 czerwca!

4 czerwca pod hasłem "Powrót do korzeni" powraca Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza!

Reklama

XI Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - start biegu na 5 km - 05.06.2022 r.
XI Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - start biegu na 5 km - 05.06.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


XII edycja Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura o puchar burmistrza Pszczyny, odbędzie się 4 czerwca o godzinie 10.00. Start zaplanowano z Rynku, natomiast meta umiejscowiona zostanie przy Zamku w Pszczynie.

- W tym roku mottem przewodnim naszego Biegu jest "Wracamy do korzeni". Oznacza to, że wracamy na starą trasę, wg starych zasad! Zawodnicy w Biegu Głównym, rywalizować będą na dystansie 10 km! - informują organizatorzy.

Jak co roku, w ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. W tym roku przygotowano 400 pakietów.

Zapisy na wydarzenia zostały zamknięte.

Biegi dzieci i młodzieży w ramach XI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - grupy młodsze - 05.06.2022 r.
Biegi dzieci i młodzieży w ramach XI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - grupy młodsze - 05.06.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Biegacze biorący udział w zawodach mają okazję podziwiać najpiękniejsze zakątki gminy Pszczyna. Zależy nam na tym, aby pokazać zabytkowy charakter miasta - mówi Jacek Jucha, prezes Carbo Asecura.

trasa XII Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego
Trasa XII Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego


Tradycyjnie przed startem biegu odbywają się treningi w ramach akcji "Pszczyna Biega". - Wielu uczestników biegu bierze udział w bezpłatnych treningach przygotowawczych. Prowadzone są one przez profesjonalnych trenerów współpracujących z Miejskim Ośrodkiem Rekreacji i Sportu, współorganizatorem wydarzenia. Spotkania biegowe są okazją nie tylko do wspólnych treningów, ale również do wymiany doświadczeń. Warto udać się na stadion miejski i skorzystać z rad profesjonalistów - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: biegpszczynski.com

XII edycja Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura


Carbo Asecura Bieg Pszczyński jest organizowany od 2012 roku i jest najstarszą imprezą biegową w Pszczynie. Relacje z poprzednich edycji biegu znajdziecie na pless.pl!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.