pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 5 grudnia 2022
  • 7 grudnia 2022
  • wyświetleń: 14876

[FOTO] Niespokojny wieczór na drogach. 2 groźne kraksy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Poniedziałkowy wieczór nie należał do spokojnych w kwestii zdarzeń drogowych w regionie. Policjanci mieli pełne ręce pracy. W Ćwiklicach na drodze wojewódzkiej doszło do kolizji trzech samochodów, w których łącznie znajdowało się sześć osób, w tym dwoje dzieci.

Reklama

Kolizja
Zderzenie dwóch pojazdów w Ćwiklicach - 5.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do pierwszego, groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 19.00 na DK-1 przy granicy Piasku i Pszczyny. Na pasie w stronę Bielska-Białej Skoda Fabia uderzyła w tył Volvo XC90. Pojazdy zablokowały lewy pas ruchu.

Kolizja
Kolizja na DK-1 przy skrzyżowaniu z ul. Polne Domy - 5.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Natomiast po godzinie 20.00 na DW933 w Ćwiklicach zderzyły się trzy pojazdy. Tutaj sytuacja była o wiele groźniejsza. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni.

Do zdarzenia doszło, kiedy 33-letni kierowca Nissana - mieszkaniec powiatu bielskiego - najechał na tył osobowego Fiata, który prowadził 38-letni mieszkaniec pow. pszczyńskiego. Samochód ten siłą odrzutu czołowo zderzył się z Fordem kierowanym przez 28-letniego mieszkańca Rybnika.

Kierujący samochodem Fiat oraz 39-letni pasażer Forda trafili do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Droga była zablokowana do godz. 22.00.

Loading...

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj