pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 20 listopada 2022
  • 22 listopada 2022
  • wyświetleń: 5505

Zofia Masny-Klimczak walczy w półfinale Masterchefa we Florencji

Rozpoczęły się półfinały programu Masterchef we Włoszech. To początek zmagań w pięknej Toskanii. W tą wyjątkową gastronomiczną podróż jurorzy zabrali sześcioro uczestników, a wśród nich znalazła się Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny!

Reklama

Zofia Masny-Klimczak w półfinale Masterchefa we Florencji · fot. TVN


W pierwszej części włoskiej przygody zawodnicy odwiedzili we Florencji jednogwiazdkową restaurację prowadzoną przez Filippo Saporito, w której mieli szansę spróbować prawdziwych toskańskich smaków. Po eleganckiej uczcie uczestnicy w parach odwiedzali lokalne restauracje.

Zofia Masny-Klimczak w półfinale Masterchefa we Florencji
Zofia Masny-Klimczak w półfinale Masterchefa we Florencji · fot. TVN


W drugiej części odcinka wiedzę zdobytą podczas wycieczek musieli zaprezentować podczas konkurencji na słynnym placu Piazza di Santa Croce. Uczestnicy przygotowywali po dwa dania, a oceniali ich jurorzy - Magda Gessler i Michel Moran oraz szefowie z gwiazdką Michelin: Silivia Baracchi, Daniele Zazzeri i Alberto Bettini.

Zofia Masny-Klimczak zaserwowała tylko jedno danie. Było to szpinakowe Balanzoni z ricottą, mortadelą z pistacjami i szpinakiem. Jurorom nie przypadła ta propozycja do gustu. Stwierdzili, że w tym daniu są zaburzone proporcje i jest "za dużo wszystkiego". Mimo to Zofia kontynuuje swoją przygodę w programie i będziemy mogli oglądać jej zmagania w kolejnym odcinku Masterchefa!

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.