pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 8 listopada 2022
  • 9 grudnia 2022
  • wyświetleń: 8239

Człowiek bez barier: Filip Walecki z Nagrodą Publiczności

We wtorek, 6 grudnia podczas dwudziestej, jubileuszowej gali konkursu Człowiek bez barier 2022 Fundacji Integracja Nagrodę Publiczności odebrał Filip Walecki z Czarkowa - sportowiec z zespołem Downa. Głosowanie w sieci trwało do 19 listopada.

Reklama

Człowiek bez barier: Filip Walecki z Nagrodą Publiczności - gala rozdania nagród - 06.12.2022
Człowiek bez barier: Filip Walecki z Nagrodą Publiczności - gala rozdania nagród - 06.12.2022 · fot. Filip na 21 biegu


W konkursie "Człowiek bez barier" promowane i nagradzane są osoby z niepełnosprawnością, które są aktywne na różnych polach, ale też bezinteresownie pomagają innym, a ich życie społeczne lub zawodowe oraz sposób radzenia sobie z niepełnosprawnością mogą być wzorem do naśladowania.

Filip od lat trenuje biegi, pływanie oraz jazdę konną. Jest ultramaratończykiem górskim. Uwielbia biegać w lesie i w górach. To dla niego najlepsza forma rehabilitacji.

Człowiek bez barier: Filip Walecki z Nagrodą Publiczności - gala rozdania nagród - 06.12.2022
Człowiek bez barier: Filip Walecki z Nagrodą Publiczności - gala rozdania nagród - 06.12.2022 · fot. Fundacja Integracja


Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Zamku Królewskim w Warszawie. Zapis transmisji można oglądać w Internecie:- Przede wszystkim dziękujemy za oddane głosy, był to dla nas niesamowity, magiczny czas, który utwierdził nas w przekonaniu, że robimy dobrze. Chociaż syn się krzywi i czasami też mu się nie chce, jak każdemu, ale my w tej upartej konsekwencji działamy i robimy dobrze. Dziękujemy tym wszystkim ludziom, którzy pozwolili nam być częścią siebie. Naszym zaprzyjaźnionym biegaczom, miłośnikom zwierząt, instruktorom jeździectwa i bratu Kubie, który również był dla Filipa super przykładem - powiedziała podczas gali mama Filipa, Małgorzata Baluch-Walecka.

Filipowi i jego rodzicom, którzy wspierają go w pasji, gratulujemy!

Loading...

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.