pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 21 września 2022
  • 24 września 2022
  • wyświetleń: 18343

[ZDJĘCIA] W Pszczynie rozdali 1000 krzewów! Olbrzymie zainteresowanie

W czwartek, 22 września na parkingu miejskim przy ul. Bielskiej w Pszczynie wspólnie z burmistrzem Dariuszem Skrobolem i przewodniczącym osiedla Piastów Kamilem Widłokiem, urzędnicy wręczali mieszkańcom gminy krzewy! Zainteresowanie było olbrzymie! Rozdano aż 1000 rododendronów, azalii, magnolii, lilaków oraz hortensji.

Reklama

Akcja rozdawania krzewów w Pszczynie - 22.09.2022 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


- Bardzo się cieszę, że gmina Pszczyna z roku na rok jest coraz bardziej zielona. Dbamy nie tylko o park, skwery, ronda i otoczenie ulic, ale również mieszkańcy stale upiększają swoje przydomowe ogródki i tereny wokół. Jak duża jest potrzeba, mogliśmy zaobserwować w czwartek. Podczas organizowanej już po raz któryś akcji rozdawania krzewów zainteresowanie było olbrzymie. Rozdaliśmy 1000 rododendronów, azalii, magnolii, lilaków oraz hortensji, a wiem, że i gdyby było więcej, to chętnie by Państwo obsadzili nimi swoje otoczenie - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Warto wspominieć, że inicjatywa rozdawania mieszkańcom kwiatów i krzewów jest w gminie Pszczyna organizowana cyklicznie. Ma na celu zachęcić mieszkańców, by na swoich posesjach mieli jak najwięcej zieleni!

Urząd zachęca, aby po zasadzeniu krzewu zrobić zdjęcie i w mediach społecznościowych oznaczyć posty hasztagiem #MojaPszczyna!

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.