pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 2 sierpnia 2022
  • 26 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 17644

Drugi Festiwal Moja Pszczyna - program wydarzeń

Za nami:

W sierpniu po raz drugi odbywa się Festiwal Moja Pszczyna - Talenty i Pasje! Wśród wielu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Reklama

Festiwal Moja Pszczyna, chochla, rynek, koncert
Poprawiny z Chochlą 2021 - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 22.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W kulturalnej części programu:

Noc Spadających Gwiazd z koncertem sskjegg i Beach Party na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące, śląsko-góralskie wesele - potańcówka na pszczyńskim rynku z tradycyjnymi weselnymi zabawami, jarmark produktów regionalnych, Festiwal Pszczyńskich Maszketów "Chochla" z pokazem gotowania finalisty Masterchefa Charlesa Daigneaulta, koncert zespołu regionalnego "Istebna", koncert Mariusza Kalagi oraz "Muzyczny koktajl Radia Silesia".

W programie także: spektakl dla dzieci "Zosia z szarego miasta" w kilku lokalizacjach na terenie gminy Pszczyna, festyny rodzinne w Piasku i Wiśle Wielkiej, Święto Ziół z plenerową mszą, spektaklem, koncertem i kiermaszem rękodzieła produktów regionalnych w Skansenie, seans filmu niemego z muzyką na żywo, koncerty w klubie Bugsy, plener malarsko - rzeźbiarski w Parku Zamkowym, Legowisko, czyli wystawa z klocków lego w hali sportowej MORiS, biesiada piwna, kino plenerowe w Piasku, foodtrucki i wiele innych...

Poprawiny z Chochlą 2021 - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 22.08.2021 r.
Poprawiny z Chochlą 2021 - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 22.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W sportowej części programu:

Regionalne zawody konne Pless Cup w skokach przez przeszkody (Park Zamkowy), Indywidualne Zawody Wędkarskie (Łowisko Specjalne Wisła Mała), Turniej Strzelecki dla mieszkańców (Strzelnica przy ul. Katowickiej 79, Regaty Żeglarskie (Akwen Łąka - Ośrodek Sportów Wodnych), Deblowy Turniej Greg Team Cup (korty przy ul. Bratniej w Pszczynie), Otwarty Turniej Piłki Nożnej (boisko piłkarskie LKS Łąka), Turniej Minisiatkówki "Czwórek" Dziewcząt (Hala POSiR Pszczyna), Festiwal Sportu - prezentacja klubów, stowarzyszeń i dyscyplin sportowych działających w gminie Pszczyna (Rynek w Pszczynie), Turniej Orlików (Stadion Miejski w Pszczynie), Turniej Piłki Siatkowej (Hala MORiS w Pszczynie), Turniej Siatkówki Młodziczek (Hala POSiR), Plenerowy Turniej Badmintona (Park w Pszczynie).

Pełny program na plakacie:

talenty i pasje


Zaprasza burmistrz Pszczyny - Dariusz Skrobol.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.