pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Gorące tematy

  • 20 czerwca 2021
  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 80887

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Górze - zginął 35-latek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę, 20 czerwca około godziny 21.40 na ul. Topolowej w Górze doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 35-latek podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Zginął na miejscu.

Wypadek w Górze - 20.06.2021 · fot. ar / pless.pl + nadesłane przez czytelnika


Początkowo informacje o zdarzeniu nie były precyzyjne. Z każdą kolejną tzw. "formatką" (aktualizacja zgłoszenia) wyłaniał się obraz bardzo trudnej sytuacji na miejscu wypadku. W jednym z pojazdów miał znajdować się zakleszczony kierowca bez oznak życia, a pojazd zaczynał się palić. Jak wynika z relacji mieszkańców, to świadkowie wydobyli mężczyznę z wraku i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Następnie reanimację kontynuowały przybyłe na miejsce służby. Policja potwierdza, że akcja ratunkowa mogła przyjąć taki bieg, gdyż reanimacja poszkodowanego trwała bardzo długo.

Kierujący samochodem osobowym audi A6, 35-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu pszczyńskiego - w trakcie manewru wyprzedzania na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny, który ściął. Według relacji świadków jechał z nadmierną prędkością. Ratownikom nie udało się go uratować. W wypadku nie ucierpiały inne osoby.

ar, sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj