pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 6 maja 2021
  • 9 maja 2021
  • wyświetleń: 20941

[FOTO] Przy ul. Bogedaina powstaje budynek mieszkalno-usługowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

Przy ul. Bogedaina w Pszczynie powstaje budynek mieszkalno-usługowy. Przedstawiamy wizualizację oraz kilka zdjęć inwestycji.

Powstaje budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Bogedaina w Pszczynie - 29.04.2021 · fot. pless.pl


Obiekt wznoszony jest pomiędzy siedzibami sądu i policji. Budowę realizuje firma Kapica Sp. z o.o. z Międzyrzecza. Obiekt został zaprojektowany przez zespół Modero Architekci z Gliwic.

W pierwszym budynku będzie mieściła się część usługowo-handlowa (na poziomie 0 lokal usługowo-handlowy, a na trzech piętrach powierzchnie biurowe). Mieszkania znajdować się będą w drugim budynku. Oba budynki połączone będą tarasem nad częścią usługową.

[WIZUALIZACJA] Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Bogedaina w Pszczynie


Do wynajęcia będzie powierzchnia usługowo-handlowa o powierzchni ok. 250 m2. Na część biurową będą składały się trzy lokale o łącznej powierzchni 300 m2. Będą to nowoczesne wnętrza w kategorii A - klimatyzowane, z windą, z parkingami ogólnodostępnymi oraz z parkingami z kontrolowanym dostępem.

Część mieszkalna będzie przeznaczona do wynajęcia lub ewentualnej sprzedaży. Będą to mieszkania o powierzchni od 42 do 69 m2. Dla zainteresowanych będą dostępne w pełni umeblowane nowoczesne i komfortowe lokale. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do komórki lokatorskiej oraz będzie posiadało miejsce parkingowe, bądź indywidualny zamykany garaż.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj