pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 17 listopada 2020
  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 13063

"Parafia Ofiar św. Jana Pawła II" - ktoś zmienił nazwę w wyszukiwarce

We wtorek, 17 listopada rano wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło "Parafia św. Jana Pawła II w Pszczynie" naszym oczom ukazała się zmieniona nazwa na "Parafia Ofiar św. Jana Pawła II w Pszczynie". Nazwa już została zmieniona na właściwą.

parafia ofiar jana pawła ii - zmieniona nazwa
Zrzut ekranu, 17.11.2020, godz. 8.00


W rozmowie z naszym portalem proboszcz parafii Jana Pawła II w Pszczynie, ks. Marian Neugebauer poinformował, że niezwłocznie zgłosił sprawę do administratora. Dzięki szybkiej reakcji, w wyszukiwarce wyświetla się już poprawna nazwa.

Podobne zmiany miały miejsce także w innych miastach, np. w Rybniku ktoś zmienił w wyszukiwarce nazwę placu na "Plac Ofiar Jana Pawła II". Z kolei w Warszawie grupa aktywistów dokleiła kartonik ze słowem "ofiar" na tablicach z nazwami ulic. Czynności te mogą mieć związek z opublikowanym niedawno przez Stolicę Apostolską raportem dotyczącym kardynała McCarricka oraz wyemitowanym w TVN reportażem o kardynale Stanisławie Dziwiszu.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.