Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 28 maja 2020
  • 29 maja 2020
  • wyświetleń: 16265

[FOTO] Ciężarówka wjechała w słup sygnalizacji świetlnej w Ćwiklicach

W czwartek, 28 maja około godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulic Męczenników Oświęcimskich z 11 listopada samochód ciężarowy, poruszający się w kierunku Pszczyny, uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. W wyniku zdarzenia uszkodzony został również samochód osobowy.

Kolizja ciężarówki ze słupem sygnalizacji świetnej w Ćwiklicach - 28.05.2020 · fot. ar /pless.pl, Pszczyna i okolice - informacje drogowe


28-letni kierowca samochodu ciężarowego nie zachował należytej ostrożności i uderzył lekko w tył samochodu Mini Cooper, a następnie w słup sygnalizacji świetlnej. Instalacja sygnalizacji została znacznie naruszona. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Kierowca ciężarówki otrzymał mandat karny. Jako przyczynę zdarzenia policja podaje nienależyte obserwowanie przedpola jazdy.

Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej. Ruch na odcinku drogi szybko wrócił do normy. Na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Zachowajmy ostrożność!

sid, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.