Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 27 maja 2020
  • 30 maja 2020
  • wyświetleń: 4036

[WIDEO] Jak działają obiekty POSiR-u i MORiS-u w czasie pandemii?

Bezpieczne uprawianie sportu w czasie pandemii? To możliwe! Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu dostosowały swoje obiekty do obowiązującego reżimu sanitarnego. Dzięki temu osoby chcące poćwiczyć mogą w całkowicie bezpieczny sposób skorzystać z oferty. Zobaczcie nasz materiał wideo.Od 4 maja na nowych zasadach można korzystać z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, w tym z boisk szkolnych i poszczególnych obiektów Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Dwa dni później otwarte zostały pierwsze obiekty sportowe podlegające Miejskiemu Ośrodkowi Rekreacji i Sportu w Pszczynie: boisko LKS Łąka i Orlik w Piasku. 8 maja uruchomiony został także Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, zaś 15 maja otwarto Port Wisła Wielka.

Z kolei 18 maja udostępnione zostały sale i hale sportowe. Limity osób, które będą mogły jednocześnie korzystać z danego obiektu, zostały dostosowane do ich powierzchni.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.