Gorące tematy

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 13506

Kibice Ruchu Chorzów przeprowadzili zbiórkę dla pszczyńskiego szpitala

Kibice Ruchu Chorzów z powiatu pszczyńskiego i Strumienia przeprowadzili zbiórkę dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Za zebrane pieniądze zakupili przyłbice, wody, soki, kawę, herbatę, ręczniki papierowe oraz środki czystości.

Kibice Ruchu Chorzów przeprowadzili zbiórkę dla pszczyńskiego szpitala
Kibice Ruchu Chorzów przeprowadzili zbiórkę dla pszczyńskiego szpitala - 4.04.2020 · fot. www.facebook.com/NiebieskiPowiatPszczynski


- W zeszły weekend postanowiliśmy przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na akcję pomocy dla szpitala w Pszczynie. Akcję przeprowadziliśmy w swoim kręgu, a do niej dołączyli fani z Niebieski Strumień - Śląsk Cieszyński. Łączna zebrana kwota to 2400 zł, za którą kupiliśmy: przyłbice, wody, soki, kawę, herbatę, ręczniki papierowe oraz środki czystości - czytamy na facebookowym profilu Niebieski Powiat Pszczyński.

W sobotę, 4 kwietnia kibice Ruchu Chorzów odwiedzili szpital w Pszczynie, by przekazać dary. Zapowiadają jednak, że to nie jedyne wsparcie, którego udzielają. - Fani z Niebieskiej Pszczyny dowiadując się o ciężkiej sytuacji jednej z rodzin w swoim mieście, nie pozostają obojętni i ruszają z zakupami. Dziękujemy wszystkim za pomoc - piszą na swoim fanpage'u.

Loading...


Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj