pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 27 marca 2020
  • 29 marca 2020
  • wyświetleń: 15968

[WIDEO] Burmistrz o wsparciu dla potrzebujących i procedurach

W piątek burmistrz Pszczyny w krótkim wideo poinformował o wprowadzeniu nowych rozwiązań i procedur w związku z epidemią koronawirusa. Dariusz Skrobol podał przykłady wsparcia gminy dla mieszkańców. Mówił też o zamknięciu w weekend parkingu przy ul. Żorskiej i ograniczeniu wejścia do parku. Zobaczcie ten materiał.

Loading...


- Prawie 6 ton żywności dla 700 rodzin, ponad 120 ciepłych posiłków dla najbardziej potrzebujących, bezpłatne parkingi dla zwiększenia bezpieczeństwa w poruszaniu - to przykłady wsparcia Gminy dla naszych mieszkańców. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania i procedury, aby Urząd Miejski mógł realizować swoje zadania. Robimy wszystko, aby usprawnić pracę naszych jednostek. Musimy wspólnie przejść przez ten trudny okres, który związany jest również z wieloma ograniczeniami. Dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie i odpowiedzialność. Po raz kolejny mieszkańcy wykazują się ogromną rozwagą. Oby tak dalej - komentuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Zamknięty parking przy Żorskiej
Zamknięty parking przy Żorskiej - 28.03.2020 · fot. ar / pless.pl

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.