Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 12 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 22040

[ZDJĘCIA] Zderzenie 3 pojazdów na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Bielską

W poniedziałek po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulic DK-1 z ulicą Bielską w Pszczynie doszło do bardzo niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów, w tym jednego ciężarowego.

Kolizja na DK1 - 12.08.2019 · fot. Gregorio


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, podczas gdy na skrzyżowaniu działała sygnalizacja ze światłem pulsacyjnym (pierwszeństwo przejazdu dla pojazdów na DK-1), kierująca samochodem marki Opel Corsa na pszczyńskich tablicach rejestracyjnych wjechała na drogę krajową od strony ulicy Bielskiej. Wówczas doszło do zderzenia z z samochodem ciężarowym marki Scania na bielskich tablicach rejestracyjnych. Siłą odrzutu samochód marki Opel uderzył w jadącego nieopodal osobowego Mercedesa (również na tablicach SPS).

DK1, wypadek
fot. nadesłane przez czytelnika


Na miejsce wezwano służby ratunkowe. W wyniku zderzenia z innymi pojazdami kierująca Oplem została zakleszczona w samochodzie. Szczęśliwie zdarzenie nie zakończyło się żadnym poważnym urazem i zostało sklasyfikowane jako kolizja.

Do czasu usunięcia pojazdów ruch w kierunku Bielska-Białej odbywał się tylko lewym pasem.

new, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.